My Life

23.12 | Merry Christmas to U

23. prosince 2012 v 21:30 | PetuLL
Tumblr_mfe7jqv1of1rh1wv4o1_500_large

Ach ano, rozhodla jsem se napsat po necelých třech měsícech. :')
Chtěla bych Vám popřát krásné svátky, Veselé Vánoce, šťastný nový rok, na Silvestra to moc nepřežeňte a věřím, že další rok bude pro některé z nás lepší, než tenhle. Užijte si prázdniny a buďte s rodinou. :)
Informace ohledně blogu napíšu později po svátcích. Tenhle blog už je dávno ztracen. A navíc nechci kazit tu Vánoční náladu. :)

Tumblr_meyepz1fid1rmq2sbo1_500_large

14. října | Maybe... Pozastavení?!

14. října 2012 v 14:19 | PetuLL
Stydím se, ale vážně na tohle nemám. V tuhle chvíli si nejsem jistá, kdy se vrátím. Vážně ne. Je to 100% pozastavení. Možná je to menší konec, uvidíme. U spřátelených blogů se rozhodněte jak chcete, smažte - nesmažte. Mrzí mě to, ale vážně nemám čas.

Pokud skončím, jestli budete chtít, kontakt na sebe dám. Ještě se uvidí... :)

2. října | Nothing..

2. října 2012 v 19:51 | PetuLL
Moje přednastavené články skončily, tak snad budu trochu aktivní, kdyby ne, zase přednastavím, hold je toho docela dost na mě. A teď k článku... Původně jsem se ani nechtěla nikam do soutěže hlásit a myslím si, že stejnak vypadnu dřív nebo později, ale pokud pro mě zahlasujete, tak děkuju všem. Nejsem moc na tyhle soutěže, ani často nikoho o hlas neprosím, tak snad by jste se mohli slitovat. :D :)♥
Děkujeeem. ♥

ZDE - PetuLL

18. září | Trochu změny..

18. září 2012 v 21:02 | PetuLL
Ani jsem neplánovala, že budu v nejbližší době psát, protože mě vážně tíží čas a mám naprd rozvrh, ale ohledně změn mi příjde fér vás o tom trochu obeznámit. Za layout děkuju strašně moc Márč, děkuju, děkuju, děkuju, je úžasný s fialkovou. :33
A jako další taková menší- nebo větší je, že jsem si probírala vlakové spoje a docela mi vyhovuje dojíždět. Takže jsem doma, místo intru a dojíždím. Sice mám docela naprd rozvrh, mám 3x nultou a to když jezdím na nultou, tak přesedám, ale jezdím se známýma a odpoledne tam většinou s někým sem a mám taky 3x odpoledku, zítra až do pěti.. Úplně naprd rozvrh. Na intru jsem BYLA, stihla jsem poznat jednu strašně fájn holku, měli to tam pěkný, ale jak říkám.. Doma je doma, dojíždění zvládám, zimu snad překonám a bude všechno okay. :)
V nejbližší době oběhnu, takže mě teď prosím omluvte ze zapisování do kontrol, ale vážně mám toho pokrk, plus ještě jeden blog, učení, mám toho nad hlavu... :)

1. září | Mimo

1. září 2012 v 20:52 | PetuLL
Ahoojte,
Píšu protože mi příjde blbý to sem nenapsat. Zítra kolem odpoledne odjíždím na intr a nebudu moct odtamtud psát na blog. Sice tam budu mít mobil a budu na wifi, ale přes mobil mi to nejde. Takže to znamená, že od pondělí do pátku tu prostě nebudu. Na září je přednastaveno několik klipů a inspirací, to snad bude stačit. Obíhat se budu pokoušet přes mobil. Pak taky budu zaneprázdněná školou, hned první týden odjíždím na tři dny na seznamovák, so... :) Budete mi chybět a mám vás ráda. :)

Happy 2 years on the blog. ♥

17. července 2012 v 0:14 | PetuLL
Dnes, 17.července, blog slaví narozeniny. :')
A víte co? Jsem hrdá na to, že tenhle blog neupadl po tom, co odešla Nicole a já na tohle zůstala sama. Řekla jsem si, že to tady jenom tak nenechám a zvládnu to. A taky jsem to zvládla... Myslím, že nebýt vás, tak tenhle blog asi není už aktivní.. Mě jde hlavně o to, že tenhle blog byl výplod našich fantazií jednou večer a já to tak nechci nechat. Pokud si ještě Nicole vzpomene na tenhle blog, tak že pozdravuju a dodatečně ji přeju k narozkám, I miss you, baby, to jen tak btw. Už s tímto blogem slavím 2. narozeniny a jsem vážně ráda, že u toho můžu být. Jeden ze svých prvních blogů jsem měla 4 roky, tak třeba to tady taky dlouho ještě vydržím, huh. :3 Nevím, co říct. Žádná velká oslava nebude, i když by možná měla být, ale nemám nic připraveného.
Happy birthday to blog! :D ♥

Snad to tady vydržím další rok, ale to je ještě daleko. :)
A ani ne do měsíce by měl být nový layout! Zase od Márč, nojo zlatíčko. :D

8.7 | Tož otázka..,

8. července 2012 v 23:17 | PetuLL
Lidi, já vážně nevím, co s tímhle blogem.. Nechci tady skončit, ale zároveň vůbec nemám nápady na grafiku a když už jsem prostě na blogu, zabírá mi čas H-O a nejenom to. Proto přemýšlím, že to tady vážně skončím. :/ Není to jenom z důvodu, že nemám nápady na grafiku, ale protože nevím, jak to bude od školního roku. Budu na intru, v jiném městě, jiná škola.. Nevím, jaký budu mít přístup na internet. Možná budu, ale nebudu moct nic přidávat, přes mobil mi to nejde. Jedna z možností je notebook, ale nejsem si jim moc jistá. A pak taky, že mám vlastní život - i když dost nahouby. Ach bože, já vážně nevím ...

Je mi hrozně při pomyšlení, že 17.7 bude mít blog druhý rok..

My Photo | Ruin

9. června 2012 v 23:38 | PetuLL
Stydím se, že moc nepíšu. Jsem hrozný člověk. :'D
Až dodělám avatary s Angry Birds, hned to sem přidám. Teď přináším svojí fotku, je to sice focené z dálky, ale nevadí. Je to zřícenina hradu Leskov, určitě neznáte, ale co. :) A přemýšlím, že udělám 'No Image' a 'Folders'. :) Na zítra odpoledne přednastavím vyhodnocení POTM a taky nové hlasování..
DO ÚTERÝ mám přednastavený nějaký ten článek. :))

My Photo | Cake

5. června 2012 v 21:09 | PetuLL
Ehm, je focen asi v neděli. Nevím přesně. Už z něj půlka není. :'D
Píšu narychlo, přečtu si komenty zítra.

29. května | You got a problem?!

29. května 2012 v 21:27 | PetuLL
Dneska byl zase dlouhý den ve škole a k tomu ještě odpoledka. Zítra mě čeká doktor, fuj. :D Těším se na čtvrtek, konečně na Nově TVD. Jsem zvědavá na dabing, stačil mi ten slovenský, kde je něco jako 'Elína' :D tak snad to nebude otřes. V reklamě to znělo divně, nejsem zvyklá no. :D No, jsem unavená, tak budu zachvíli končit.. A hraju tu Angry Birds, haha. :D Úžasná hra, i když se tu u ní nervuju. A jsem trochu mimo, znám pár důvodů a asi to bude chtít spánek a vymazat to ze mě nějak... Jak se máte vy? xx :)
 
 

Reklama