Neumírej aneb Sourozenecká láska - 2 díl

21. července 2010 v 18:03 | PetuLL |  Neumírej aneb Sourozenecká láska
Boj , který se stáhl mezi námi a bouří která se dostává čim dál tim blíž do naší země houstne .. Mlha , tma , bouřky jsou čím dál tím častější - strach , který vládne mezi obyvateli měst se mění v chaotické dny , dny v kterých není jasno kdy nás to přijde zabít,kdy se opět stáhne mračno a všechny lidi to do posledních sil ovládne a změní na psychopaty a po pár dnech zabije - jediné slovo které se mezi lidma prosýchá , slovo které dává naději - UTEČME !

"Tak zase odpoledne .. Díky za svačinu " zavolám na rodinku sedící v obývacím pokoji a popadnu svačinu která byla letmo položená na kuchyňské lince a položim si ji do tažky .. "No konečně .. " zahuláká Nick , když konečně nastoupím do auta a posadím se vedle něj "Hmm , měl si už jet - šla bych pěšky " zamumlám a tažku , kterou jsem měla hozenou kolem ramen jsem položila volně vedle sebe .. Nastalo ticho , v kterém se ozývalo jen tiché broukání mého spolusedícího "Můžeš s tim přestat??Snažim se soustředit " Drknu loktem do Nicka , který vrazí druhou rokou do skla vedle sebe "Au , spíš by sis měla dát pozor aby sis nepocuchala háro - to ježibaba naproti tobě vypadá líp než ty" ušklíbne se a promne si ruku do který narazil do skla "Si fakt pitomej" protáhnu obličej a dál už mu nevěnuju pozornost ..


..

"Čau kluci " vykřikne s úsměvem Nick a přiblíží se blíž k našim spolužákům a odemě se radši oddálí "Tak co,máte všechno připravený?" pošeptá potichu Nick svýmu spolusedícímu a významě na něj mrkne "Jasně,všechno klapne uvidíš.." Zasměje se a všichni si naráz tlesknout , povytáhnu obočí a dál je už neposlouchám .. Přiblížím se k dveřím od naší třídy , jemně sem uchopila kliku a dveře se začli pomalu otvírat - jedním krokem jsem vešla do třídy - celá třída najednou zpozorněla a čekala co se stane , prudce jsem vyšla svým tělem do třídy - a na mou hlavu se začala pomalu lít zelená tekutina , která se lepila na mé vlasy a prosakovala do oblečení .. Celá třída popukla smích a já jsem se snažila alespon trochu pohnout , udělala jsem krok do předu ale to jsem neměla dělat - kaluž toho zeleného slizkého barviva mi podjela pod nohama a já spadla celým svým tělem na zem a barva se celá rostříkla ještě víc na mě a kolem mích spolužáku , smích spolužáku se ještě zvýšil a já jsem se jen vzchopila na to abych utekla na záchod , Nick který se mi ze všech nejvíc řechtal,skoro ani nemohl dýchat na mě jenom ukazoval prstem - ale v jeho očích , bylo něco jiného než pomsta .. Víc než jen to" radši jsem nad tim nepřemýšlela a rychle utekla na záchod , kde jsem ze sebe servala prosáklou mikinu a schodila ji na zem , zamkla jsem se na záchody a tiše vzlikala .. "Amy, jsi tady" ozval se tichý , holčičí hlas "Pokud se mi chceš vysmát tak zase můžeš jít" ... "Ehm .. Víš já asi mě neznáš,ale jsem tu nová - třídní mě sem poslala abych ti tady pučila oblečení z mého tělocviku" Zamumlá trošku víc tiššeji než jsem čekala "Děkuji , moc..Jak se jinak jmenuješ?" vzala jsem si od ní oblečení a svlékla jsem se ze svého oblečení prosáklím zeleným hnusem "Lusy,teď by jsme už ale měli jít - učíme se v jiné třídě Nick to ta má s klukama uklidit " zasměje se a vezme prosákle oblečení do svých rukách "Díky" usměju se a odcházíme společně do jiné třídy a klukům s Nickem kteří to způsobili pošleme jen kyselej obličej

...

"Laskavě mi vysvětlete co se to opět dělo ve škole?" zaburácí naštvaně mamka "Noo.." zapřemýšlí Nick hraně a nachvilku zmlkne "Volali mi ze školy .. Prý za to můžete vy dva" řekla máma a ukázala na nás dva "My??Ále .. " zasměje se Nick a mávne rukou , a odchází pryč "Nicholasi stůj .. Tohle na mě neplatí , hned mi řeknete co se to ve škole dělo nebo snad chcete dostat domácí vězení??Je to už několikátá stížnost,takle to prostě nemůžu nechat" tentokrát už mamka zvýší hlas a my se společně s Nickem na sebe pohlédli a dál mlčíme "No fajn .. Jak chcete, ale nemyslete si že si to nezjistím" vyhružně zvedla hlas a odešla .. "Tak tohle si Nicku fakt přehnal!" povzdychnu si a zakroutim hlavou "Vždyť.. Byla to jenom sranda" "Ale pěkně pitomá , kvůli tobě a tvým pitomým kamarádičkum musím být celý týden doma " zakroutim hlavou a zhnuseně se na něj podívám "Prosimtě,co mám říkat já??Ty nemáš ani žádnou kamarádku , ty můžeš být ráda .. Ani se těm holkám nedivím , že se s tebou nebaví ani nepochopíš srandu" vysměje se mi do obličeje ""Blbečku" vykřiknu a slzy které se mi tísnili v očích sem vypusila a vyběhla do svého pokoje ..

"Nicku , má pravdu si blbeček" uslyším Joeho , s výsměškem a poťuká si na čelo!

Opřu se o postel a tiše jsem se rozvzlykala , vložila jsem si hlavu do dlaní a zhluboka nadechovala .. Slzy začali být silnější a proud se začal zvětšovat , proč je takovej?Už to nevydržím .. Z přemýšlení mě,ale vytrhlo tiché ťukání na dveře

"Můžu dál??Tady je Joe"

Konec .. pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fishville fishville | Web | 21. července 2010 v 18:54 | Reagovat

krásný desing ;)

2 Lucíík Lucíík | Web | 21. července 2010 v 21:04 | Reagovat

Tohle je nádherné! Moc se mi to líbí uplná dokonalost <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama