Neumírej aneb Sourozenecká láska 1-díl

18. července 2010 v 18:50 | PetuLL |  Neumírej aneb Sourozenecká láska
"Prosím komentáře je to pro mě důležité:-*"

Minulost , budoucnost a přitomnost..Dny které se opakují v nesnesitelné hádky které se střídají v ještě věčí , jak doma tak i ve škole.. Nastane den který všechno změní ?? Nastanou dny v kterých budu hledat oporu a najdu jich v bratrech ale hlavně u bratra kterého jsem tolik nesnášela ale den .. Den který všechno změní , zabije a z ničí nastane tehdy kdy budem šťastní - vír,vychřice,bouřka ... Budem mrtvý .."Nicku , vrať mi to" zakřičím na svýho staršího nafoukanýho bratra , který se usilovně snaží abych ho nechytila "Proč??Pěkně se to čte , je to lepší než knížka - dozvíš se tam věcí , který bych sám nezjistil..Třeba že šíleeně závidíš miley " zasměje se a pobaveně listuje v mém deníku "Keci, přiznej si ... Jenom nemáš co dělat když ti dala ta tvoje koza kopačky a teď mi to hned dej " řeknu s výsměchem a chytnu se rohové strany deníku "Myslíš si že budu poslouchat nějakou ufňukanou , malou nevlastní sestřičku ? Tak to si se spletla , holčičko" ušklíbne se a zatáhne za druhej roh deníku , který pomalu a jistě začne trhat

"Něco ti řeknu , ty arogantní nafoukaná stars .. Znám mnoho horších lidí jako seš ty,ale od svýho i když nevlastního bratra tohle bolí , děláš ze sebe nějakou popstar když vůbec nejsi..I když zpíváš , skládáš písně a si v nějaký kapele neznamená všechno chlapče .. Uvědom si , pokud si budeš takle chovat jednou se na tebe všichni vykašlou a ty nebudeš mít nic " řeknu sebejistě a zatáhnu vší silou za deník , který se pomalu trhá v prostředku a s nickovích rukou vyklouzne.. "Je mi tě líto" naposledy se za nim podívám a nechám ho stát samotnýho na schodech.***Někdy lituju toho že jsem se dostalo do týhle rodinny..Příběh mezi bratry a hlavně Nickem se neustále opakuje , tyhle hvězdičky co mají místo mozku alobal neumí nic než jen prudit..Ve škole je peklo , několikrát už jsem byla středem výsměšku ale takle to nenechám..I když s Nickem a jeho partou je na mě celá hromada lidí ale já se nevzdám .. Těš se Nicku , pomsta bude sladká .. Jméno na které nejsem obzvlášť pyšná budu muset už konečně povědět , jsem Amy .. Amy Ash Jonas , zvláštní jméno - při kterém vzpomínám na svoje pravé rodiče , kteří zahynuli při ... vychřici , bouřce , hurikánu .. Zabila mnoho lidí ale já přežila , tenhle den se jednou stane přitomností a všechny .. všechny nás zabije ..Dostala jsem se do týhle rodiny a vyrůstala s klukama který jsem poměrně neznala,je mi 15 - modrooká , vysoká brunetka s vlnitýma vlasama ..***"Už zase , proč s tim nemůžou dát pokoj?Musí strašit lidi" zaburácí mamka a položí vydličku na linku , a opět pohlédne na televizi v které běží počasí ... "Hurikán ještě silnější ,který nás navšívil před 13 lety se k nám vrací opět s blízké země..Je to neuvěřitelné , ale je to tak - vrací se k nám opět minulost která zabila mnoho lidí a ti kteří přežili mají známky na duší až do teď .. Proto radíme , dokonce příštího roku se vytratse s tohoto města jinak nepřežije dalších 10 lidí .. Pokud se nestane zázrak , zahineme .. " Moderátor , který vyprávěl tyhle žvásty se tvářil dost vystrašeně nechápu proč se to všechno opakuje , co když se to opět vrátí a zabije nás to??Co když .. Co?Pokračování příště ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dee * Nuu . ^.÷÷פ Dee * Nuu . ^.÷÷פ | Web | 18. července 2010 v 20:26 | Reagovat

Ahoj, ... předem se omlouvám za reklamu,ale prosím hlásni pro me tady :
http://miss-veronique.blog.cz/1007/soutez-o-nejlepsi-prichut-zmrzliny-5-kolo-finale#comment79005789
Jak ? Napiš dolů pod článek slovo "CITRON" . Budem ti moc vděční. Jesli budeš htít hlasek jakkoliv oplatit stačí napsat na blog .

2 Wild-Whores/Nikýýs~ Wild-Whores/Nikýýs~ | Web | 18. července 2010 v 21:22 | Reagovat

Úžasné zlato :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama